Lense-Service Prodūkcija Frēkvenču pārveidotāji Lenze 8200 Motec - 0,25 - 7,5 kW
Lenze 8200 Motec - 0,25 - 7,5 kW

3-phase 8200 motec, motors +vrekvenču pārveidotājs; 0.55 uz 7.50 kilovats; maģistrāļu savienojums 3 x 400/500 V; kamera [IP65; pagarinājums ar funkcijas moduļiem.

Getriebe_Motec_RZ_G_W

8200 motec frekvence apgriezējs trīsfāzu maģistrāļu savienojumam; standarts projektē ar Sākumpunktu 65 kameru (augšup to 2.2 kilovati) un Sākumpunktu 56 kamera (3.0 uz 7.5 kilovatu). Apgriezējs var tikt optimally atbilstošas funkcijas moduļu līdzekļa pieskaņots uz dažādiem iesniegumiem.   


Ar nelīdzens 8200 motec frekvences apgriezēju raksturojot augstu aizsargāšanas pakāpi un atbalstot jaudas diapazonu starp 0.25 un 7.5 Kilovats, jūs nevarētu būt labāk apgādāts par decentralised piedziņas uzdevumiem. Tas var tikt ievadīts ideālajā vietā, uz motora vai nearby par mašīnas kadru. Pilnvara padeve ir ieslēgšana ar kontaktdakšu kontaktu līdzekļa izolēta no piedziņas elektronikas. Should apkalpot tiktu prasīts, tikai četrām skrūvēm vajag tikt atslābināts nolūkā aizstāt heatsink un elektroniku. Ieslēgšana ar kontaktdakšu funkcijas moduļi atļauj 8200 motec tikt saskaņots bezšuves kontroles un automatizācijas tavas mašīnas vai auga pasaulē.

The 8200 motec shares many of the characteristics of the 8200 vector "control cabinet frequency inverter": operation, diagnostics, functionality and drive behaviour are homogeneous. This proves advantageous in the case of concepts which combine centralisation and decentralisation. For operation, you can choose to use either the Keypad XT operating module or a PC running the user-friendly GDCeasy operator software, which is available free of charge.

 

 

 

Jaunūms

MĒrĪšana un CONTROL INSTRUMENTi

TermodevĒji un RTD's

urunsihirbazi_en

kontrolieri Ģenerātoru vadībai

aizsardzība, kontrole un izmĒri

 


Apgriezienu magnetiskie enkoderi

engoders_many

  • Non-contact/frictionless un pieejamas gultņa versijas;
  • Rezolūcijas uz 13 bitiem (8192 pozīcijas pa apgriezienu);
  • Teicamu netīrumu imunitāte uz IP68;
  • Liela ātruma darbība uz 30,000 apgriezieni minūtē;
  • Rūpniecības standarta absolūts, analogā, incrementalā un lineārā produkcijā.