Lense-Service Prodūkcija Servopiedzīņas Lenze 9300 Servo - 0,37 - 75 kW
Lenze 9300 Servo - 0,37 - 75 kW

Gudrā piedziņa modular mašīnām

LHMC100_Servo_PLC_neu_W9300 gudras piedziņas ir ideāli piemērotas uz neatkarīgās subprocesses iekšā mašīna vadības. Ņemot pastāvošs standarta iesniegumus kā starta punkts, individuālas piedziņas var viegli tikt izstiepts ar funkcijas bloķēšanu kas var tikt saistītu kā vēlēties; šis veic spiedienu brīvs centrālā vadība un atvieglo modular automātisku tehniku palīdzību. Sērija var tikt lietots universally pilnvaras diapazonā 0.37 uz 75 kilovatu.

 

Lai atbilstu visdažādākā servodzinējs tehnoloģijas prasībām, četras programmatūras versijas ir pieejamas:

  • 9300 servo drive

 


9300 ģimene nodrošina plaša interfeisa iekārtu, neskatoties uz programmatūras versiju:

- Analog/digital I/Os

- Augšup to divas atgriezeniskā saite sistēmas vienlaikus

- Ievade un produkcija incremental kodētāja signāliem

- Integrētas Tvertnes sistēmas autobuss

- Sprauga paziņojuma moduļiem


Saistību nepildīšana atgriezeniskā saite sistēma izmanto nolēmēju, bet incremental vai absolūta kodētāja sistēmu varētu arī tikt savienots function kā alternatīva braukt ar automobili atgriezeniskā saite sistēmu vai papildu pozīcijas kodētāja sistēmu.

Ieslēgšana ar kontaktdakšu paziņojuma moduļi ir lietoti papildināt pašreizēja fieldbus sistēmas.    


* 9300 servodzinējs noliekošs

Pabeidziet nolikta kontrole ar secības kontroli ir saskaņota 9300 servodzinējs nolicējā. Noliekot tehnoloģiju tiek gatavots viegli pieejams pat uz nedaudz pieredzējušiem lietotājiem, pateicoties vienkārša nodošana ekspluatācijā process un maz ievades vērtības. Vienāds bloks to 32 programmas bloķēšanu struktūra augšup paātrina radīšanu no noliekot secības.Pat prasīt nolikti uzdevumi var tikt izpildīts lietojot papildu funkcijas, tāds kā override, ātruma changeover un mark-controlled mērķa korekcija. Dabiski, bāziskas funkcijas, tāds kā homing un rokas vadība, veido bāziskās funkcionālās sfēras daļu.    


* 9300 servodzinējs izciļņa profilētāja

Plāna izdevumi var tikt samazināts ievērojami lietojot 9300 servodzinējs izciļņa profilētāju. Augšup to astoņi dažādi izciļņi var tikt glābts piedziņā, tā ka jūs varat pārslēgties starp viņiem ražošanas bez kavēšanās laikā. Paplašināšana un izciļņu saspiešana nozīmē ka viņi var viegli tikt smalki noregulēt pielāgot procesu.Lai sasniegtu konsekventa metināta šuve vīles kvalitāti, īpašu funkciju atvēršanai un aizvērt metināts bārs ir saskaņots izciļņa profilētājā: Ja rinda ātrums ir mainīgs, konstants metināts laiks var tikt sasniegts plašos diapazonos.    


* 9300 servodzinējs reģistra vadāmierīce      

Izdevumi un piepūle kas ir parasti iesaistīta projekta planning un programmēšana var tikt griezts nozīmīgi lietojot 9300 servodzinējs reģistra vadāmierīces preconfigured tehnoloģiju function. Integrēts reģistrs vadāmierīce saglabā pievienojoties leņķa draw-in veltnīšu pozīciju, iespaida cilindri, iešķeļot veltnīšus vai citas šūtas stacijas ar nospieduma attēlu. Otrās drukāšanas, griezumi, caurumi, gofrēšana, savienojumi, etc., būt vienmēr tieši kur viņiem vajadzētu būt. Dreifi kļūst pagātnes un produkta kvalitātes pieaugumu lieta pilnīgi bez lietojot higher-level kontroli vai ātruma superimposition ātruma kārbu.


Lietojot vienāda lietotāja interfeisu, vajadzība apmācīšanai ir samazināta - kad jūs esat mācījušies cik izmantot to, šī zināšana nekad neies uz atkritumi. 9000 servodzinējs piedziņas var tikt saskaņots pašreizēja fieldbus sistēmās viegli lietojot pluggable AIF paziņojuma moduli.


Ierīces ir neobligāts pieejamas ar integrēts "drošo torque brīvs"(droša bezdarbība) funkcija.


Liels sistēmas palīgierīču skaits nobeidz visa produkta diapazonu.

 

Jaunūms

MĒrĪšana un CONTROL INSTRUMENTi

TermodevĒji un RTD's

kontrolieri Ģenerātoru vadībai

aizsardzība, kontrole un izmĒri

 


APGRIEZIENU MAGNETISKIE ENKODERI

 

engoders_many

  • Non-contact/frictionless un pieejamas gultņa versijas;
  • Rezolūcijas uz 13 bitiem (8192 pozīcijas pa apgriezienu);
  • Teicamu netīrumu imunitāte uz IP68;
  • Liela ātruma darbība uz 30,000 apgriezieni minūtē;
  • Rūpniecības standarta absolūts, analogā, incrementalā un lineārā produkcijā.