ECS servo system

ECS servo system

Par high-dynamic multi-axis iesniegumiem

ECS_Gruppe_180pixelECS servodzinējs sistēmas darbības ar central supply un axis modules Tas var tikt 100-220 % pārslogots par produkcijas pīķa strāvām starp 4 un 64 A. sistēma ir optimised par high-dynamic multi-axis iesniegumiem tāds kā tas atrast uz padevējiem un izkrāvējām par rūpnieciskas apiešanas sistēmām, portāla sistēmām un mašīnas darbgaldi arī iesniegumos saiņošanas rūpniecībā. Braukšanas varianti ar preinstalled iesnieguma programmatūru par positioning, co-ordinated multi-axis motion vai galvena Vienkāršojiet nodošana ekspluatācijā. "Application" piedziņa variants ir brīvi programmējams IEC 61131-3 valodās. Efektīvas tehnoloģijas šabloni nodrošina palīdzību iekšējs pabeidzot uzdevumu pie rokas.
ECS tiek piegādāts kā standarts ar diviem Tvertnes interfeisiem. Ieslēgšana ar kontaktdakšu paziņojums modulis nodrošina saiti ar dažāds papildu fieldbus sistēmām. Savienojums sistēma ir pluggable paātrināt instalāciju. Jo ECS ir pieejams versijās "kontroles korpusam", slauķa tehnoloģija" un "aukstas plāksnes" montāža.

DC BUS, kuram nevajag neviens papildu DC BUS drošinātājus, nodrošina ātru montāžu iekšējs visierobežotākais no vietām. Visi ass moduļi attēlo integrēts "drošo torque brīvs"(droša bezdarbība) funkcija

 

Jaunūms

MĒrĪšana un CONTROL INSTRUMENTi

TermodevĒji un RTD's

kontrolieri Ģenerātoru vadībai

aizsardzība, kontrole un izmĒri

 


APGRIEZIENU MAGNETISKIE ENKODERI

 

engoders_many

  • Non-contact/frictionless un pieejamas gultņa versijas;
  • Rezolūcijas uz 13 bitiem (8192 pozīcijas pa apgriezienu);
  • Teicamu netīrumu imunitāte uz IP68;
  • Liela ātruma darbība uz 30,000 apgriezieni minūtē;
  • Rūpniecības standarta absolūts, analogā, incrementalā un lineārā produkcijā.