Lense-Service Prodūkcija Servopiedzīņas Asīnhronu servo dzinēji 0,8-60 kW
Asīnhronu servo dzinēji 0,8-60 kW
MCA asynchronous servo motors

MCA L-force asinhrona servodzinēji

Šie ļoti atsaucīgie motori ir viņu daudzpusējas un spēcīgas konstrukcijas raksturoti, zems inerces, lielisks power-to-size proporcijas un augstas operatīvas uzticamības pakāpes brīžus.

Kompaktais dizains un zemi šo motoru inerces momenti veic viņus piemēroti par lietošanu high-response iesniegumos. Vai jūs izvēlaties par viens naturally-ventilated vai forced-ventilated versija, MCA asinhrona servodzinējs motori atbalsta jaudas diapazonu starp 0.8 un 20.3 kilovats arī vērtēt torques no augšup to 61.4 Nm un pīķa torques no augšup to 300 Nm. Elektroniskais nameplate veic par vieglu 9400 servodzinējs apgriezēju savienojumu un, cURus- un GOST-approval kurš nāk kā standarts, veicina vispārēju lietošanu.

Izvērtiet tavus horizontus ar atbilstošajām papildierīcēm.

L-force MCA asynchronous servo motors
MCA L-force asinhrona servodzinēji
Jaunais ass piespiedošs vēdināt MCA 20,22 un 26 motori pārspēj caur viņu augsto torque un dinamiska izpildi kopā ar viņu kompakto lielumu. Viņi arī izmanto izolētus gultņus novērst bīstama gultņa strāvas. Šie motori ir vērtējuši torques no starp 53.5 un 280 Nm un piedāvājuma pīķa torque no augšup to 1100 Nm. Viņu pilnvara diapazons izstiepj no 9.1 uz 53,8 kW. Blakus aizvērta IP54 kamera, jaunais MCA22 un MCA26 dizains ir arī pieejams enclosed-ventilated IP23 versijā. MCA20 IP23 pārstāv costeffective papildinājumu sasniedzams pašreizējs MCA.

Plašs projektu, atgriezeniskā saite sistēmu un bremžu spektrs nodrošina ka vislabākie  apstākļi sistēma kontūra var tikt atrasts par īstenībā visiem kārtējiem nosacījumiem. Elektroniskais nameplate piedāvā visvienkāršāko savienojumu servodzinējs vadāmierīcēm 9400 diapazonā.
MDFQA asynchronous servo motors
MDFQA asinhrona servodzinēji
MDFQA motori ir diapazons no caur zieds dzinējiem kas ir plānotiem priekš nepārtrauktas darbības augstos torques. Viņu augstsirdīgi dozētie gultņi un īpašs tinums konstrukcija veic uz gara pakalpojuma mūžu un vislabākie  apstākļi izpildei jebkurā piedziņas kinoscenārijā. Šie motori atbalsta vērtējošs torques no 66 uz 434 Nm un pīķa to 1600 Nm kopā ar jaudas diapazonu no starp 10 un 95 torques augšup kW. Viņi ir no kompakta IP23 konstrukcijas un būt īpaši parādīts par lietošanu ar Lenze frekvences un servodzinējs apgriezējiem.
Ir pilnīgi atgriezeniskā saite sistēmu, bremžu un pūtēju izvēlēties no, nozīmēt ka vislabākie  apstākļi sistēma kontūra var gandrīz vienmēr tikt atrasts lai kas veidi kārtējie nosacījumi. Plaša lauka vājinātais diapazons un augsta [torque rezerves atļauj nepārtrauktu darbību pat lielos ātrumos, izolēts non-drive beigas gultnis samazina nesot strāvu drošam līmenim.

Izvērtiet tavus horizontus ar atbilstošajām papildierīcēm.
SGA asinhrona serSDSGA asynchronous servo motorvodzinēji
Pienācīgs uz tā gludas virsmas asinhrona servodzinējs sērijas SDSGA var viegli tikt tīrītās motori. Motori ir pieejami ar jaudas diapazonu no 75 uz 600 W un torques starp 0.27 uz 1.9 Nm. Tā, viņi pielāgo plašu lietošanu diapazonu ar gludajiem kārtējiem raksturojumiem. Standarta sērijas iezīme SDSGA ir nolēmējas atgriezeniskā saite. Savienojumi ir kontaktdakšu gatavoti par ātrāku instalāciju un viegla uzturēšanu.

Pienācīgs uz tā gludas virsmas sinhronais motori var viegli tikt tīrīts. Tā, viņi ir ideāls procesiem iekšējs kurš higiēna ir ļoti svarīga. Turpmākās iezīmes ir: kompakts dizains kameras IP54/55 dabiska vēdināšana bez papildu atdzišanas

 

 

Jaunūms

MĒrĪšana un CONTROL INSTRUMENTi

TermodevĒji un RTD's

urunsihirbazi_en

kontrolieri Ģenerātoru vadībai

aizsardzība, kontrole un izmĒri

 


Apgriezienu magnetiskie enkoderi

engoders_many

  • Non-contact/frictionless un pieejamas gultņa versijas;
  • Rezolūcijas uz 13 bitiem (8192 pozīcijas pa apgriezienu);
  • Teicamu netīrumu imunitāte uz IP68;
  • Liela ātruma darbība uz 30,000 apgriezieni minūtē;
  • Rūpniecības standarta absolūts, analogā, incrementalā un lineārā produkcijā.